Menu

24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice

24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice V sobotu, 24.3.2018, sa vrámci dobrovoľníckej činnosti Novej Akropolis uskutočnilo ďalšie podujatie pre deti z detského domova vo Valalikoch pri Košiciach, tentokrát v obrátenom scenári - nie my sme išli za deťmi, ale deti pricestovali za nami, keďže viackrát vyslovili želanie prísť pozrieť k nám.
24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice Najprv sme spolu navštívili Slovenské technické múzeum v Košiciach, kde sme si spolu prezreli expozície venované baníctvu a hutníctvu. Viaceré exponáty im tu celkom pekne ilustrovali a doplnili školské učivo, a určite to bolo celkom zaujímavé aj pre nás, dospelých.
24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice
Očividne ešte zaujímavejšie boli interaktívne exponáty v tunajšom Vedecko-technickom centre - rôzne kyvadlá, hlavolamy, optické ilúzie, termovízia atď... priniesli deťom mnoho zábavy ale i poučenia.
Po múzeu sme deťom ukázali priestory filiálky, kde si popri občerstvení deti mohli konečne uspokojiť svoju zvedavosť, že "čo je to za školu?" A ani sme sa nenazdali a bol večer - ale lúčili sme s tým, že si takýto obojstranne príjemný a poučný výlet určite znovu zopakujeme... 
24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice 24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice 24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice 24.3.2018 Návšteva múzea a priestorov Novej Akropolis s deťmi z DD, Košice
Hore