Menu

8.2.2018 Workshop SKRYTÝ JAZYK SYMBOLOV, Bratislava

8.2.2018 Workshop SKRYTÝ JAZYK SYMBOLOV, Bratislava Symboly človeka sprevádzajú oddávna, sú súčasťou jeho každodenného života, hoci si toho nie vždy je aj vedomý. Napriek tomu je nimi neustále priťahovaný, niekedy až fascinovaný.
8.2.2018 Workshop SKRYTÝ JAZYK SYMBOLOV, Bratislava Aj to bol dôvod, prečo Nová Akropolis v Bratislave zorganizovala 8. februára 2018 workshop venovaný téme symbolov. Cieľom podujatia bolo priblížiť poslucháčom hlbší význam symbolov skrytý za ich rozmanitými formami. 
8.2.2018 Workshop SKRYTÝ JAZYK SYMBOLOV, Bratislava
Rozprávalo sa o tom, čo je to symbol, čo je jeho telom a čo dušou, aké druhy symbolov existujú, na čo slúžia a odkiaľ prichádzajú do ľudského života. Spomenuté bolo aj to, že existujú isté univerzálne symboly s nadčasovým obsahom, ktoré nachádzame v rôznych kultúrach celého sveta a v rôznych obdobiach histórie, symboly predstavujúce duchovné dedičstvo ľudstva. V závere podujatia sa poslucháči mali možnosť prakticky zoznámiť s konkrétnymi symbolmi prostredníctvom zaujímavého kvízu a zážitkových aktivít.
Hore